Organista na ślub

Organista na ślub i oprawa muzyczna mszy świętej to zapewne jeden z ważniejszych elementów ceremonii zaślubin, który powinien być całkowicie doprecyzowany. Mimo, iż wybór pieśni ślubnych nie jest trudny to niestety nie każdy organista potrafi zagrać wszystko o co poprosi para młoda.

Organista na ślub powinien być „zamówiony” z odpowiednim wyprzedzeniem, gdyż tak jak wszystko co dotyczy ślubu i wesela nie zawsze dostępne jest „od ręki”. Warto również udać się do kościoła na ślub, w którym nasz potencjalny organista gra, by usłyszeć go na żywo wcześniej niż w dzień ślubu.
Podczas ceremonii ślubnej najczęściej grane jest kilka utworów. Polecam wybrać kilka utworów parze młodej samodzielnie, by msza nabrała charakteru bardziej indywidualnego.
Wybierając organistę musimy liczyć, iż jest to wydatek średnio od 100 do 300 zł. Warto jednak zainwestować w osobę, dzięki której ten dzień będziemy wspominali przez całe życie. I tak jak nie zawsze będziecie pamiętać kolor kwiatów, które towarzyszyły wam w tym dniu, tak zapewniam muzyka ze mszy będzie wam grała w uszach przez długie lata.

about author

admin

related articles

Popularne teksty: