Karykatury na zamówienie

To czego jeszcze tak niedawno nie mogliśmy zmienić to własny wygląd zewnętrzny. Dziś oczywiście w dobie plastyki nosa mamy wpływ i na to, choć jest to kosztowna rozrywka. Lepiej chyba przyzwyczaić się do własnej aparycji i wziąć to, co nam dało nasze DNA. Jeśli ktoś ma kompleksy na punkcie własnego wyglądu, lub coś w jego twarzy tak bardzo mu się nie podoba, że najchętniej położył by się na stole chirurgicznym. Na szczęście nie ma takiej potrzeby. Z pomocą przychodzą artyści-karykaturorzyści.
Lepiej chyba niż przechodzić długą rekonwalescencję po tym jak sami musielibyśmy zapłacić za to, by ktoś nas pokroił, poddać się artystycznym operacjom rysownika czy malarza, który za niewielkie pieniądze pokaże nam co tak bardzo nas wyróżnia z szarego tłumu. Lepiej pokochać te niedoskonałości i zrobić sobie karykatury na zamówienie, niż bezpowrotnie zmienić to co w nas tak piękne i niepowtarzalne.
Każdy z nas jest inny i to jest właśnie w tym najwspanialsze. Nie potrzebna nam masa najpiękniejszych kobiet i najprzystojniejszych mężczyzn na świecie.

about author

admin

related articles