Czary Mary – urodziny dla dzieci

Czary Mary – urodziny dla dzieci

Urodziny to okazja, którą dzieci wprost uwielbiają. Nie tylko dziecko obchodzące urodziny, czekające na gości i wspaniałe prezenty, ale także pozostali uczestnicy imprezy, gotowi na dobrą zabawę.

Jak sprawić, by tego dnia dzieci czuły się szczęśliwe? Wyczarować dla nich niesamowite przyjęcie. Czary Mary – urodziny dla dzieci to propozycja sali zabaw, organizującej niezapomniane przyjęcia pod okiem animatora, który zaczaruje dzieci poprzez wspólne zabawy, wręczenie prezentów, czy organizację mini disco. Gdy dzieci poświęcą się zabawie, rodzice spokojnie napiją się kawy i porozmawiają przy swoim stoliku.

W dniu urodzin nie może zabraknąć także łakoci. Oprócz obowiązkowego urodzinowego tortu pociechy mogą liczyć także na dodatkowy poczęstunek w postaci przekąsek i napojów. Torty można nabyć bezpośrednio w sali zabaw, bez konieczności dodatkowej wizyty w cukierni. Co więcej, każde dziecko organizujące tu przyjęcie otrzyma w prezencie voucher do Czary Mary!

Jeśli tych wszystkich atrakcji będzie za mało, można dodatkowo zdecydować się jeszcze więcej przyjemności. Do wyboru pozostaje miedzy innymi piniata, malowanie buzi, toast szampanem Piccolo, dodatkowy deser lodowy, a nawet uwielbiane przez dzieci skręcanie balonów. Czary Mary – urodziny dla dzieci, które zostaną w pamięci na długo.

about author

admin

related articles