Co nasz czeka w nadchodzącym roku, czyli premiery 2016.

Zbliża się koniec roku 2015. Zawsze w świecie gier komputerowych okres ten jest nazywany zimowymi wakacjami. Trudno się spodziewać jakiejkolwiek sensownej premiery. Jednak nic straconego, rok 2016 zapowiada się równie ciekawie, o ile nie lepiej niż ten obecny.
Przede wszystkim już w maju premierę 3-ej części Dark Souls zapowiedziało studio From Softwer. Jeżeli wierzyć obietnicom , będziemy mieli do czynienia z kolejną odsłoną popularnej serii utrzymanej w starym stylu z kilkoma innowacyjnymi rozwiązaniami. Dodatkowo warto zaznaczyć, że gra ukaże się zarówno na Pecetach jak i konsolach nowej generacji. Nie tylko nowe produkcje elektryzują świat graczy, bardzo ciekawie zapowiadają się dodatki do 2 rewelacyjnych gier wydanych w 2015 roku. Po pierwsze Pillars of Etherity The White march Part II. Jest to kontynuacja 1 DLC urozmaicona o nowe elementy fabuły, nowe lokacje oraz możliwość awansowania postaciami na wyższe, niż dotychczas było to możliwe, poziomy. Również drugiego rozszerzenia doczekają się fani wiedźmina, a dokładnie mowa o ?Wiedźmin 3: Krew i Wino?. Po produkcji Cd Projekt Red można spodziewać się ciekawych Questów, rozszerzonych  możliwości eksploatacji oraz przede wszystkim ponad 20 godzin dodatkowej rozgrywki.
Trzeba również brać pod uwagę częste przesunięcia terminów wydawania gier. Dodatkowo to tylko kilka produkcji na najbliższy rok. Jednak jeżeli chociaż one ujrzą światło dzienne, rok 2016 szykuje się dla fanów rpgów tak samo dobrze jak 2015. Z roku na rok wzrasta również ilość wydawanych gier fabularnych na konsole,  dlatego można się spodziewać kilku jeszcze nie zapowiedzianych tytułów.

about author

admin

related articles