Bolt action forum

Historia w grze

Bolt Action jest to fantastyczna, strategiczna gra historyczna umieszczona w okresie II wojny światowej. Wydana została przez Warlord Games.
Jest to gra zdecydowanie dla miłośników realistycznych zasad, niezwykle wyrazistych, pełnych detali figurek oraz oczywiście gier planszowych.
W grze królują proste, zrozumiałe zasady, które bez problemu zrozumie każdy, nawet początkujący gracz. Ponadto zasady pozostają niezmienne, nie ewoluują wraz z grą, co daje poczucie stabilności. Plusem jest też na pewno dynamiczna rozgrywka, dzięki czemu gra się nie nudzi, ciągle dzieje się coś nowego. Wspólne zmagania z innymi uczestnikami dodatkowo wzbudzają chęć zdrowej rywalizacji i zachęcają do dalszej rozgrywki. Kusząca jest również cena, a każdy dodatkowy starter pobudza wyobraźnię do tworzenia nowych strategii. Fajne jest również to, że można uzupełniać swoją kolekcję o nowe figurki, pojazdy czy inne akcesoria.
Gra na pewno uczy przemyślanego, strategicznego podejścia, ale również uczy współpracy. A co najważniejsze – jest wciągającą i ciekawą opcją na hobby.

słowa kluczowe: bolt action forum, battle models, easy army, bolt forum, amerykańskie stopnie wojskowe i polskie odpowiedniki, easy army bolt action, amerykanskie stopnie wojskowe, tulta, sherman ic, battlescribe

about author

admin

related articles

Popularne teksty: