Battle models

Ile kosztuje gra Bolt Action?

Wybór prezentu na urodziny zawsze przysparza dużo problemów. Trudno jest trafić w gust młodego człowieka a jednocześnie kupić mu coś co uważamy za rozwojowe oraz posiadające walory edukacyjne. Z pomocą przychodzi nam gra Bolt Action. Figurowa gra bitewna stanowi nie tylko źródło fantastycznej rozrywki, lecz także rozwija w graczach umiejętności taktyczne i przywódcze.

Przywykliśmy sądzić, że gry bitewne są właściwe jedynie dla chłopców. Nic bardziej mylnego. W Bolt Action możemy odnaleźć także wiele elementów, które zainteresują małe dziewczynki. Przede wszystkim dziewczynki mają także okazje poznać armie wielu krajów świata a także ważną część historii własnego kraju.

Bolt Action nie należy jednak do gier najtańszych. Stare, kolekcjonerskie egzemplarze są dostępne na serwisach internetowych za wiele tysięcy. Jednak jeśli poszukujemy wersji podstawowej to w sklepie producenta możemy ją dostać już za kilkaset złotych. Nie jest to tani wydatek, jednak biorąc pod uwagę jego możliwości, będą to dobrze zainwestowane pieniądze.

słowa kluczowe: twierdzagier, aerograf chińska iwata, naszywki wojskowe usa, wehrmacht olive, drut do plombowania, mg 34 sprzedam, valiant miniatures ,nowe farby citadel, modyfikatory wot, stare amerykańskie filmy wojenne

about author

admin

related articles